انصافا از همون اولم ازش خوشم نمیومد. بابا دست از بیخ گلومون بردار حسن جان. بخدا بابا بزرگ هشتاد و اندی ساله من بهتر از شخص شخیص جنابعالی میفهمه که شوک وارد کردن همه رو به هم میریزه. خب تو که میخواستی گرون کنی یاواش یاواش! نمیشد در طی ۱ سال ۱۰۰ تومن هر ماه بکشی روش؟ هم فشار نمیومد هم ماها بهتر سازگاری پیدا میکردیم. میمردی این سهمیه بندی رو از اول برنمیداشتی؟ خب سهمیه بندی بودیم که. فقط برداشتیش که بد عادتمون کنی.

حالا این قضیه بنزین به کنار، تو که جنم و جربزه جم و جور کردن اوضاع رو نداری و وقتی یکم شلوغ پلوغ میشه پاتو میزاری رو سیم اینترنت، غلط میکنی میشی رییس جمهور یه مملکت. بابا ۱ هفته اس از کار و زندگی افتادیم. خب لابد میگی سایتای ایرانی قابل دسترسی ان. آخه قربون اون ریشای خاکستریت بشم وقتی ماها کل جستجومون رو توی یه سایتی به نام گوگل انجام میدیم و موتور های جستجوی قدرتمند» وطنی ۲ تا سایت درست حسابی نمیارن بالا تو حالا هی بشین از سایتای داخلی بگو. اونم که از وزارت اطلاعاتت، من از هر ۱۰ مورد کار اطلاعاتی ۹ موردش رو شنیدم اطلاعات سپاه به سرانجام رسونده. بابا سربازان گمنام امام زمان در وز اط اگر مدیر توانمند و کاربلدی بالا سرشون نباشه خب معلومه نتیجه نمیده کاراشون. حالا تو با ایشالا و ماشالا وزیر منصوب کن:) بله حضرت فاطمه (س) حتما کمک سادات میکنه و دستشون رو توی گل نمیزاره ولی خب عقل هم خوب چیزیه. ارجاع میدم به جمله شهید چمران. تقوا مهم تر از تخصص است اما آن کس که مسئولیتی رو میپذیره که تخصصش رو نداره بی تقواست.

نمیدونم یکی نیست اینو برداره از اون بالا توی محل کارش در پاستور بزاره زمین؟ خسته شدیم بخدا انقد چرت شنیدیم از دهن مبارکش در باب تفسیر رفتار و گفتار ائمه. بدبختی ما ام اینه که هر روز توی راه دانشگاه از محل سالن اجلاس سران عبور میکنیم و تصویر قیافه نحسش به همراه یکی ازون جملات آدم خر کنش رو زدن نبش ملک سالن اجلاس و ناخود آگاه چشممون به جمال انورشون روشن میشه. البته باعث ذکر خیری هم در مورد خانواده محترمشون میشهD:

هدف این نوشته رو نمیدونم، خودمم نمیفهمم اینو برا چی نوشتم 

ولی یه لحظه حس کردم خسته شدم از دیدن و شنیدن و لمس کردن قیافه و حرفا و ت های این آقا و دار و دسته اش.

حسن جان، مارا به خیر تو امید نیست، شر مرسان.

آتش زیر خاکستر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها